Kiitos Mr Sisälogistiikka

Janne Viinikkala jää pois Leanwaren päivätyöstä 13.9.2022. Janne jää edelleen osakkaaksi sekä hallituksen jäseneksi.

Me Leanwarelaiset haluamme kiittää Jannea, yhtiömme toista perustajajäsentä, yli 20 vuoden upeasta urasta suomalaisen teollisuuden ja logistiikan eteen. Janne on todella laittanut koko kroppansa likoon suomalaisten yritysten menestymisen eteen. Janne on elänyt ja hengittänyt prosessien tehostamista sekä hukan poistoa ja kiertänyt auttamassa satoja tehtaita ja logistiikkakeskuksia. Kiitos siitä valtavasta työpanoksesta mitä olet tehnyt Leanwaren eteen. Leanware ei olisi tässä ja nyt ilman merkittäviä ponnistelujasi.

Menestyksekästä tulevaa toivottaen,
Leanwaren Liikerit

Tilaa uutiskirje

Tilaamalla uutiskirjeen saat uusimmat blogikirjoitukset sekä tietoa Elisa IndustrIQ Finlandin tapahtumista ja ajankohtaisista asioista suoraan sähköpostiisi.

Suojattu:

Otetta ei näytetä, koska artikkeli on suojattu. Lue lisää

Digitaalisen muutoksen omaksuminen: Tuotannon PtW-järjestelmän päivitys

Valmistava teollisuus on merkittävän muutoksen kynnyksellä, jota ohjaa digitaalinen innovaatio. Keskeinen osa tätä kehitystä on… Lue lisää

Työlupajärjestelmien integrointi: Tehokkuuden lisääminen tuotannossa

Tehokkuus ja turvallisuus ovat kuin kolikon kaksi puolta teollisessa valmistuksessa. Työlupajärjestelmät (Permit to Work, PtW)… Lue lisää