Mistä tiedät, mitä tehtaassanne tapahtuu? Onko tavoitteenanne tuottavuuden tai kustannustehokkuuden parantaminen?
Leanwaren messuosastolla E 519 esittelemme tuote- ja ratkaisukokonaisuutta, jolla digitalisoimme asiakkaan koko tuotannon ja toimitusketjun hyödyntäen tiedolla johtamista. Messuosastollamme pääset näkemään ja kokemaan tuotannon nykyaikaisimmat työkalut sekä keskustelemaan asiantuntijoidemme kanssa juuri teidän tarpeisiinne parhaista ratkaisuista – saavuta tavoitteet ja helpota työarkea.
Digitaalinen tehdas -prestudy 4 950 € (ovh. 6 980 €). Tarjous voimassa 1.9.-30.9.2023.
Asiantuntijamme auttavat tunnistamaan oston, varaston ja tuotannon kehityskohteet ja pullonkaulat, määrittämään toimenpide-ehdotukset ja luomaan niistä roadmapin huomioiden liiketoiminnan tavoitteet yli 400 konsultoinnin kokemuksella. Leanwaren asiantuntijat muodostavat yhdessä asiakasyrityksen kanssa konkreettisen pohjan ja suunnan kehitysprojektille.
Onko datan kanssa haasteita? Tee etukäteen Datan hyödyntämisen pika-analyysi ja tule messuosastolle sparrailemaan yrityksesi nykytilasta, tavoitteista ja haasteista. Kotiin viemisiksi saat ämpärillisen dataa!
Datan hyödyntämisen pika-analyysiin>>
Tampereen Messu- ja Urheilukeskuksessa 26.-28.9.2023 järjestettävät Alihankinta-messut ovat teollisuuden ammattilaisten kohtaamispaikka. Alihankinta-messut tarjoavat kokijoilleen teollisuuden alan uusimmat innovaatiot, ajankohtaisimmat aiheet ja rikastuttavimmat kohtaamiset. Muista rekisteröityä vierailijaksi ennakkoon!
Petri Kiikkinen
Chief Sales and Marketing Officer
Leanware Oy
petri.kiikkinen@leanware.fi